Òrgans col·legiats

Patronat Municipal de La Patum

  • Presidència: Ivan Sànchez Rodriguez, CUP-AM. Alcalde
  • Vocals:
    • Isaac Santiago Vilardaga, CUP-AM
    • Ferran Aymerich Torner, JxB
    • Dolors Tous Bruch, ERC-AM
    • Abel Garcia Marín, PSC-CP
    • Joan Sala Cosp, cap de colla comparsa Vestidors Plens i Maces
    • Xavier Prat Maldonado, cap de colla comparsa Tabal
    • Òscar Guijarro Fernández, cap de colla Nans Vells
    • Jordi Capdevila Carbajo, cap de colla Guita Grossa
    • Ramona Riu Costa, patumaire
    • Daniel Massana Cardona, patumaire
    • Jordi Selga Feixas, patumaire
    • Jaume Vima Bofarull, patumaire
    • Martí Villegas Pons, patumaire

Patronat de l'Hospital Comarcal de Sant Bernabé

  • Presidència: Ivan Sànchez Rodriguez, CUP-AM. Alcalde
  • Vocals:
    • Marià Miró Manubens, CUP-AM
    • Dolors Rial Clotet, JxB
    • Dolors Tous Bruch, ERC-AM
    • Abel Garcia Marín, PSC-CP
    • Anna Maria Serra Puigpiquer, Consell Comarcal
    • Josep Lara Tristante, Consell Comarcal

Consell assessor urbanístic

  • Presidència: Ivan Sànchez Rodriguez, CUP-AM. Alcalde
  • Vocals:
    • Aleix Serra Uró, CUP-AM
    • Eloi Escútia Fors, CUP-AM
    • Roser Rifà Jané, CUP-AM
    • Ariadna Herrada Gost, JxB
    • Ramon Camps Garcia, ERC-AM
    • Abel Garcia Marín, PSC-CP
    • Representant AAVV
    • Representant UBIC
    • Representant sindicat de treballadors/es
    • Representant entitats i col·lectius mobilitat reduïda
    • Representant Societat Arqueologia Berguedà
    • Representant Grup Defensa Natura
    • Representant COAC Bages-Berguedà

Consell escolar municipal

  • Presidència: Ivan Sànchez Rodriguez, CUP-AM. Alcalde
  • Vocals:
    • Eloi Escútia Fors, CUP-AM
    • Isaac Santiago Vilardaga, CUP-AM
    • Marc Marginet Sensada, JxB
    • Dolors Rial Clotet, JxB
    • Ramon Camps Garcia, ERC-AM
    • Abel Garcia Marín, PSC-CP

Junta de districte de La Valldan

  • Andreu Comas Gardner, CUP-AM

Associació Ens Local de Muntanya dels Pirineus

  • Ivan Sànchez Rodriguez, CUP-AM. Alcalde

Junta de compensació Illa Viladins

  • Ivan Sànchez Rodriguez, CUP-AM. Alcalde

Junta de compensació Pla parcial 40 Pilans 2a fase

  • Ivan Sànchez Rodriguez, CUP-AM. Alcalde

Junta de compensació Pla parcial zona sud de La Valldan

  • Ivan Sànchez Rodriguez, CUP-AM. Alcalde

Junta de compensació Pla parcial Canal Industrial sud 3.2

  • Ivan Sànchez Rodriguez, CUP-AM. Alcalde

Consorci de govern territorial de salut del Berguedà

  • Ivan Sànchez Rodriguez, CUP-AM. Alcalde

Consell d'administració BRG Progrés

  • Presidència: Ivan Sànchez Rodriguez, CUP-AM. Alcalde
  • Vocals:
    • Aleix Serra Uró, CUP-AM
    • Ariadna Herrada Gost, JxB
    • Ramon Camps Garcia, ERC-AM
    • Abel Garcia Marín, PSC-CP
    • Albert Vilardaga Mujal, com a persona externa
    • Maria Costa Ferrer, com a persona externa

Comissió d'horts urbans

  • Presidència: Ivan Sànchez Rodriguez, CUP-AM. Alcalde
  • Vocals:
    • Andreu Comas Gardner, CUP-AM. Regidor de Participació Popular
    • Roser Rifà Jané, CUP-AM. Regidora de Promoció Econòmica
    • Aleix Serra Uró, CUP-AM. Regidor d’Urbanisme
    • Eloi Escútia Fors, CUP-AM. Regidor de Medi Ambient
    • Vicenç Vegas Crespo, JxB
    • Dolors Tous Bruch, ERC-AM
    • Abel Garcia Marín, PSC-CP
    • Antonio Hernández Vinagre, representant AAVV
    • Júlia Cifuentes Escudero, representant ASFAM
    • Josep Tusón Valls, representant ERA
    • Marc Vizcano Pedro, Grup Defensa Natura
    • Llorenç Merino Lara, representant gent gran
    • Marc Butxaca Albiol, expert horts urbans

Associació administrativa de cooperació del PMU - P05 Rasa dels Molins

  • Ivan Sànchez Rodriguez, CUP-AM. Alcalde

Mancomunitat de municipis berguedans per a la biomassa

  • Ramon Camps Garcia, ERC-AM
Data i hora de la darrera actualització d'aquest contingut: 04-10-2022 10:58